ÖVRIGT / Speglar / Spegelskänk 5646149
nr 564 6149
Spegelskänk
Jugend, bemålat, längd: 145, djup: 55, höjd: 132
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 februari 2009
kl 17:57:20
500 kr
250 kr
450 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.